Alica Kucharovič

Alica Kucharovič, Mgr.art (1985) se věnuje digitální ilustraci a animaci. Její tvorbu lze vidět v různých časopisech, knihách, v interiérech na stěnách, ale i na komerčních produktech pro větší značky. Je spoluzakladatelkou festivalu Animovaných filmů Fest Anča, který se každoročně koná v Žilině.

Věnuje se umělecké produkci pro Slovenské značku sekretariát. Často spolupracuje s různými slovenskými a českými organizacemi na tvorbě animovaných spotů a projekcí. V analogové ilustraci se ráda věnuje ilustrovaným cestopisných deníkem.

Motiv pro pucle je ze série T N R F a zachycuje obrazy jedinečného prostředí flóry z ostrova Tenerife, na kterém autorka strávila dva měsíce. Více o Alici a celé sérii T N R F naleznete na alicakucharovic.com

Filters

Showing the single product

30/60/All

Sort By
Please add widgets to the WooCommerce Filters widget area in Appearance > Widgets
  • T N R F

    , , , ,
    Byli jste někdy na Tenerife? Naše Alice Kucharovič tam přežila příjemný čas a mapovala krásnou architekturu, kterou zachytila ​​i v její sérií ilustrací T N R F. Její ilustrace mají ostrovní a trošku tajemnou atmosféru a je z nich cítit léto a odpočinek. I když nejsme v exotické destinaci, známe ten nejlepší odpočinek, který si můžete dopřát kdekoliv - puzzle :) Najděte proto absolutní ZEN při skládání této ostrovní skládačky, nechte se unést v myšlenkách až k tomuto krásnému kousku země patřícímu ke Kanárským ostrovům... a zejména odpočívejte .
    715,00 1 150,00