Andreea Dobrin Dinu

Andreea Dobrin Dinu - Studio SUMMERKID je ilustrátorka, grafická designérka a umělkyně pracující z jejího studia SUMMERKID v Hamburgu. Andreea vytváří práce inspirované každodenností a jistou výbušnou radostí ze života, kterou znají jen děti na letních prázdninách. Pochází z Rumuska, kde studovala grafický design na UNArte v Bukurešti a ilustraci a typografii na Hochschule für Grafik v Lipsku. Rada kreslí pro časopisy, knihy a produkty, které sdílejí hodnoty jejího studia, které je plné radosti, humoru se špetkou surreality.
Motiv This is War pro Pucle je z Andreeiné osobní kolekce, inspirované životem mladého páru a radostnými momenty, které každý den přináší. "Můj domácí život je neustálá inspirace, zbožňuji radost z obyčejného: zvuk pračky, svěží sprcha, jídlo ze supermarketu, oblékání oblíbených šatů a všechny ty malé součástky, které vytvářejí život páru a nakonec ... i lásku. Samozřejmě, vždy kreslím věci ze svého úhlu pohledu a vždy vyhrávám - hlavně v polštářových válkách. "
Více o Andreeiné práci a její studiu Summerkid na summerkidworks.com.

Filters

Showing the single product

30/60/All

Sort By
Please add widgets to the WooCommerce Filters widget area in Appearance > Widgets
  • This is War!

    , , , , , ,
    Někdy jsou to malé hádky zabalené do her, jindy vážné věci, které nakonec skončí smíchem. Polštářové války si všichni trénujeme už od mala. Nevíme, jak jste na tom vy, ale nám to vždy upustí trošku páry. Nicméně raději, jak se poprat doporučujeme skládat puzzle, pomáhá to uklidnit se a nastartovat mozek, proto tato kombinace puzzle a polštářové války může být to pravé pro vás. Co o této ilustraci říká samotná autorka? "Můj domácí život je neustálá inspirace, zbožňuji radost z obyčejného: zvuk pračky, svěží sprcha, jídlo ze supermarketu, oblékání oblíbených šatů a všechny ty malé součástky, které vytvářejí život páru a nakonec... i lásku. Nicméně, vždy kreslím věci ze svého úhlu pohledu a vždy vyhrávám - hlavně v polštářových válkách. "
    715,00 1 150,00