Han Illustration

Han (*1990) přivedlo k ilustrovaní studium na vídeňské umělecké škole Die Angewandte. Pracuje digitálně - s vektorovou kresbou, malbou a koláží, přičemž její ilustrovaný autorský příběh O Dunaji byl vystaven na Next Comic Festivalu 2017 v Linci. Nejoblíbenějšími tématy pro ni jsou město a sny, kterými se zabývala v 10 týdenním projektu nazvaném Stadttraum, přičemž jednu z grafik - Stadttraum 3 máme zvěčněnou i na Pucle.

O ilustraci Stadttraum

"V každém z 10 městských snů jsou zakomponovány příhody z veřejného života Vídně, které se udály za jeden týden. V Stadttraum 3 události jako golfový turnaj odehrávající se v centru města, kvetoucí jabloně v Prátru a první pohřbená želva na hřbitově, zformovaly sen, kde z nebe sněží golfové míčky a při dopadu na zem se rozbíjejí, jakoby to byly želví vajíčka. Stadttraum 3 a Pucle je podle mě výborná kombinace v tom, že se obraz před vámi postupně vynoří tak, jako vzpomínka na sen."

Pokud se vám líbí ilustrace od Han, podívejte sa i na její portfolio www.hanillu.com.

Filters

Showing the single product

30/60/All

Sort By
Please add widgets to the WooCommerce Filters widget area in Appearance > Widgets
 • Sold out
  HAN illustration slovenské ilustrované puzzle

  Stadttraum 3

  , , ,
  Stadttraum je snové město, někde v Německu, no možná i ne. Naše Han vytvořila takových snových míst na ilustracích hned několik a Stadttraum 3 jsme se rozhodli přenesli i na puzzle. Sny jsou naší součástí, ve kterých nám mozek naznačuje kdeco, například i to, že se chce hrát. Při této ilustraci je to například s golfovými míčky, či želvami. Hrajte se i vy s našimi puzzle od Han, které jsou veliké, 1000 dílkové a jsou snem pro náročné skladače! Musíme dát Han za pravdu. Řekla, že Stadttraum 3 a Pucle jsou výborná kombinace v tom, že se obraz před vámi postupně vynoří tak, jako vzpomínka na sen. Tak pojďte snít s námi!
  970,00 1 650,00