Heviga Gutierrez

Hedviga Gutierrez je studentka ateliéru knižní ilustrace na VŠVU v Bratislavě. Věnuje se především knižní a editoriálovej ilustraci pro děti. Svou tvorbu staví na digitální ilustrací. Rada experimentuje, pracuje s digitální koláží, ale i vektorovou grafikou. Miluje zvířata a pěkné knihy.

Pro Pucle Hedka vytvořila krásnou a veselou Lamu TEU. Jméno dostala po Hedkiné babičce, která přežila část života na Kubě. Viděli jste už šťastnější a spokojenější lamu? My ne :) Naše Tea si obvykle brázdí pouště Mexika a nikdy nepohrdne zábavou. Miluje opuncie a tacos, na bonbóny ji ale nenalákate! Je to velmi hravá lama, líbí se jí barevné konfety, fazolky i puzzle. Má však nemotorné kopýtka, a při skládání se jí sejde i vaše pomoc!

Pokud se vám líbí Pucle od Hedky, určitě se podívejte i její ostatní práce na Behance nebo na asil.sk/hedviga-gutierrez.

Filters

Showing the single product

30/60/All

Sort By
Please add widgets to the WooCommerce Filters widget area in Appearance > Widgets
  • Lama Tea

    , ,
    Představujeme vám Lamu TEU, která nejraději ze všeho vymýšlí blázniviny :) Jméno dostala po Hedkiné babičce, která přežila část života na Kubě. Viděli jste už šťastnější a spokojenější lamu? My ne :) Naše Tea si obvykle brázdí pouště Mexika a nikdy nepohrdne zábavou. Miluje opuncie a tacos a na bonbóny ji nenalákáte! Je to velice hravá lama, líbí se jí barevné konfety, fazolky i puzzle. Má však nemotorné kopýtka, a při skládání se jí určitě sejde vaše pomoc!  Tyto krásné Pucle KIDS máme jako 24 nebo 48 dílkové puzzle pro každého malého skladače v zácviku. Velikost hrací puzzle plochy je 26,4 x 18,1 cm (cca A4) a jsou zabalené v krásném tubusíku. Pucle KIDS MÁME JENOM JAKO SAMOSTATNÉ PUZZLE BEZ RÁMEČKU. Pokud potřebujete při skládání pomoc, zde si můžete stáhnout 24 a 48 dílkový skládací vzor, ​​který si doma vytisknete a děti mohou na ně puzzle jednoduše přikládat :)
    385,00