Kristína Kemeníková

Kristína Kemeníková (*1986), je samouk ve světě výtvarných umění. Od malička se věnuje malbě. Ilustrovat začala v roce 2017 a od té doby se tomu plně věnuje. Kristína využívá tradiční metody malby, hlavně akvarel.

Pro Pucle vytvořila motivy Skleník a Kocúr Botanikom.  

"Ilustrace Skleník znázorňuje život různých rostlin a květin, které spolu bydlí v jednom krásném proskleném domku. Je to místo, kde se v tichu a v klidné atmosféře děje tisíc a jedna zázračných věcí. A dozví se o tom jen ten, kdo se ponoří do krásného a tajuplného světa přírody.”

Viac o Kristíne a jej ilustráciách nájdete na www.k-bbf.com.

Filters

Showing all 2 products

30/60/All

Sort By
Please add widgets to the WooCommerce Filters widget area in Appearance > Widgets
 • Sold out

  Pokojovky

  ,
  Rostliny jsou našimi tichými kamarády, kteří nám zkrášlují domovy, čistí vzduch a produkují kyslík. Rostliny na nás mají uklidňující účinek a příznivě ovlivňují naši mysl. Jsou našimi společníky a častokrát i důvěrníky. Kolik se jich schovává u vás? Dokážete je napočítat na jedné ruce nebo jste pěstováním Pokojovek absolutně podlehly? My jsme podlehli, a proto jsme se spojili s Kristýnou, která sama ve skleníku pomalu vyrůstala, aby pro vás nakreslila obrázek, který se krásně skládá,  a který současně i vzdělává. Možná i díky němu zjistíte, co vám roste na okně.
  970,00 1 650,00 
 • Sold out

  VYPRODÁNO: Skleník

  , , , , , ,
  I vy máte někdy pocit, že byste se chtěli na celý den zavřít do skleníku plného různorodých rostlin, zabořit ruce do hlíny a ohlížet si lístky malých a velkých rostlinek všelijakého druhu? Náš Skleník je místo, kde se v tichu a v klidné atmosféře děje tisíc a jedna zázračných věcí. A dozví se o tom jen ten, kdo se ponoří do krásného a tajuplného světa přírody. Přeneste se spolu s námi a ilustrátorkou Kristínou Kemeníkovou do jejího snového skleníku, obdivujte, jak nám v něm všechno krásně vyrostlo a skládejte lístek po lístku i na našich puzzle.
  715,00