Martin Dráb

Martin Dráb pochází z Nové Dubnice, žije a tvoří v Trenčíně. Vystudoval City U of Seattle v Trenčíně. V umění je z velké části samouk a s kreslením začínal jako všichni, ve škole přes hodinu, do sešitu. Aktivně se věnuje umění od roku 2008. Pro Pucle vytvořil motiv Eidolon.

"V umění vycházím z toho, že nevím kreslit. Mám velmi asymetrický styl, mám rád ulítlé barvy a často maluji i ulítlé příšerky. V street art využívám stencil art (šablony). Velmi mě baví cestovat a lepit plakáty na místa, která diváka nemohou urazit. "

Při své tvorbě využívá různé techniky - akryl, spreje, fixy, tetování nebo počítačovou grafiku. Jeho největší vášní je street art. Kromě umění ho baví horský běh. Pokud se vám líbí jeho motiv, více si můžete prohlédnout i na Instagramu jako @mklk_huba_art.

Filters

Showing the single product

30/60/All

Sort By
Please add widgets to the WooCommerce Filters widget area in Appearance > Widgets
  • Ilustrované puzzle od Martina Drába MKLK Huba Art

    Eidolon

    , , , , , ,
    Je život hrou, a proto se někdy raději schováme za masku? Má každý z nás v sobě alespoň malý kousek démona? Například takového, jakým je Martinův Eidolon? A co když vám řekneme, že se takového démona vlastně vůbec nemusíte bát, právě naopak! Eidolon je neskutečně vtipný, rád se baví, je mistr humoru a exkluzivní tanečník! Eidolon Umbakarna vás okouzlí svým šarmem a barevností, určitě vás neunudí a při jeho skládání se pořádně zabavíte. Ví to s menšími skladači a také s dospěláky, tak co? Nezkusíte to s ním? Prosíte si Pucle s dřevěným rámem </ strong>? Zvolte ve variantě "Vyberte rám" </ em> variantu "Puzzle s rámem" </ em> a navolte si počet dílků. </ span> </ small> Pokud si prosíte samotné puzzle </ strong>, navolte si ve variantě "Vyberte rám" </ em> variantu "Samostatné puzzle" </ em> a také počet dílků. Puzzle mají vždy stejný rozměr hrací plochy, proto si k nim rámeček můžete kdykoliv doobjednat:) </ small>
    715,00 1 150,00