Martu Hlavajová

Ilustrátorka Martu Hlavajová

Martu Hlavajová (1988) vystudovala Univerzitu Mateja Bela v Banské Bystrici obor výtvarná edukace. Po škole se realizovala v Žilinské Stanici-Záriečie. V současnosti žije a pracuje v Praze. Je lektorkou výtvarné dílně a ve svém volném čase se věnuje ilustraci. Její ilustrace můžete především znát ze spolupráce z feministického newsletteru Kurník.

Na Pucle pro nás Martu zatím vytvořila ilustraci Girl Power.

"Kresba pro Pucle vznikla během letních dní a tak se do ní dostalo přirozeně všechno, co mám ráda, a co mám s létem spojené. Kurník ovlivňuje mou tvorbu a protože jsem s tím ztotožněna, dostává se to přirozeně i do mých volných ilustrací. Girl power nese jemný odkaz svobody v myšlení. "

Další krásné ilustrace od Martu můžete najít na instagram.com/martu.space/

Filters

Showing the single product

30/60/All

Sort By
Please add widgets to the WooCommerce Filters widget area in Appearance > Widgets
  • Martu Hlavajová Ilustrované puzle Pucle dievčatá

    Girl Power

    , ,
    Ženská síla, svoboda, odhodlání. Toto vše reprezentuje ilustrace od Martu, kterou pro vás vytvořila na Pucle. Její kresba dýchá letem a vítá nové obzory, témata a lásky :) V tvorbě od Martu vidět stopu její spolupráce s ženským internetovým magazínem Kurník, který je jednoznačně Girl Power kanál. Otevřeme si mysl a pustíme si do ní trochu Martu hravosti :) Tyto Pucle jsou úžasně tvůrčí, pestře barevné a v interiéru krásně vyniknou! Výborně se skládají a určitě se při nich zabavíte.
    1 150,00