Mellow

Slovenská značka Mellow tvoří produkty, které nás denně obklopují a používáme je, aniž jsme si je nějak zvlášť všímali. Vytváří je však v provedení, které kromě užitku přináší i radost z používání. Dívají se na běžné věci jiným pohledem a dávají jim pohádkový, snivý rozměr a přenášejí nás tak do našeho dětství prostřednictvím příběhů a postav. Všechny produkty nesou snadno rozpoznatelné ilustrace Adriána Macha, které jsou charakteristické barevností, hravostí a vysněnými světy. Velmi oblíbený je pro MELLOW svět zvířátek a ten se stal také tématem kolekce ilustrací pro Pucle. Můžete si tak poskládat Maca Maškrtínka, Lišiaka Hudobníka nebo Jazveca Zvedavca. Své dobrodružství při jejich skládání můžete sdílet na Instagram nebo facebooku @mellow.sk. Všechny věci z pohádkového světa od MELLOW najdete na www.mellow.sk.

Filters

Showing all 2 products

30/60/All

Sort By
Please add widgets to the WooCommerce Filters widget area in Appearance > Widgets
 • Lišák Hudebník

  , ,
  Bum! Bum! Bum! I vy to slyšíte? Nic se nebojte, to jen náš Lišák Hudebník dává každému vědět, jak hezky umí hrát na buben. Rozhodl se, že si nacvičí novou lesní písničku a předvede ji jeho kamarádům Medvědovi a Jezevci. Co myslíte, povede se mu to? Líbí se vám náš lišák? Vymyslete si i vy k němu váš příběh a určitě nám ho pošlete :) Představujeme vám naši nejoblíbenější a nejhravějším spolupráci Pucle + Mellow! Tyto puzzle vznikly proto, že i my se rádi hrajeme a rádi vymýšlíme nové projekty. V balení proto kromě puzzle najdete i milý přívěsek a pytlík s motivem obrázku. Tyto puzzle zaručeně potěší každého - malého či velkého! Tyto krásné Pucle KIDS máme s 24 nebo 48 dílky puzzle pro každého malého skladače v zácviku. Velikost hrací puzzle plochy je 26,4 x 18,1 cm (cca A4) a jsou zabalené v krásném tubusu spolu s přívěskem a sáčkem. Pucle KIDS MÁME JENOM JAK SAMOSTATNÉ PUZZLE BEZ RÁMEČKU. Pokud potřebujete při skládání pomoc, tu jsi můžete stáhnout 24 a 48 dílků skladací vzor, který si doma vytlačíte a děti můžou na ně puzzle jednoduše přikládat :)
  550,00 
 • Jezevec Zvědavec

  , ,
  Si zvědavý jako jezevec! Je to tak? Nebo se toto přirovnání vztahuje k jiným zvířátkům? My jsme si zvolili jezevce, jehož familiárně voláme Miňo. Miňo kromě toho, že je neskutečně milý badatel, žije opravdu dobrodružným životem. V noci, když přijde ze školy (jezevci přece chodí do školy v noci!...  to je jasné!) se rád toulá lesem, odhaluje skrytá tajemství, artefakty zapomenuté časem a vymýšlí si příběhy, za které by se nestyděl ani samotný Jules Verne. Líbí se vám náš jezevec? Vymyslete si i vy k němu váš příběh a určitě nám ho pošlete :) Představujeme vám naši nejoblíbenější a nejhravějším spolupráci Pucle + Mellow! Tyto puzzle vznikly proto, že i my se rádi hrajeme a rádi vymýšlíme nové projekty. V balení proto kromě puzzle najdete i milý přívěsek a pytlík s motivem obrázku. Tyto puzzle zaručeně potěší každého - malého či velkého! Tyto krásné Pucle KIDS máme jako 24 nebo 48 dílkové puzzle pro každého malého skladače v zácviku. Velikost hrací puzzle plochy je 26,4 x 18,1 cm (cca A4) a jsou zabalené v krásném tubusu spolu s přívěskem a sáčkem. Pucle KIDS MÁME JENOM JAKO SAMOSTATNÉ PUZZLE BEZ RÁMEČKU. Pokud potřebujete při skládání pomoc, tu si můžete stáhnout 24 a 48 dílkový skládací vzor, který si doma vytlačíte a děti můžou na ně puzzle jednoducho přikládat :)
  550,00