Simona Čechová

Simona Čechová pochází z Trnavy, žije, pracuje a tvoří v Bratislavě. Nejraději kreslí barvičkami a kromě ilustrace ji těší včeláření.Zúčastnila se na bezpočtu zahraničních i slovenských výstav a festivalů. Ilustrovala knížky jako například "Tři koťata tety Mily" a v portfoliu má spoustu zajímavých spoluprací. Více o ní najdete na stránce www.simonacechova.com

Filters

Showing all 2 products

30/60/All

Sort By
Please add widgets to the WooCommerce Filters widget area in Appearance > Widgets
 • Pucle KIDS – Spižírna

  , ,
  Dlouhé prázdniny u babičky a dědečka, záhadné půdy a spíže plné tajemství, které jsme přebádavali jako ti nejtajnějším agenti. Přesně tak si to pamatuje i naše Simona, která se s ilustrací Spižírna vrací do dětství, kdy rada objevovala zákoutí domu její babičky. Do sklepu, na půdu či do spíže, kde měla její babička schované všechny dobroty a krabice s "poklady", kde dědeček dělal víno a medovinu a potají ji dával ochutnávat.  A co vy, měli jste i vy takové tajemné a dobrodružné zákoutí, ve kterých žádná krabice jako tajný poklad nezůstala neprobádaná? Vklouzněte s námi do puzzle skládačky v "spižírne" u třech mlsných kamarádů. Co všechno se nachází ve velké dřevěné polici ve sklepě a kolik hrnců je schovaných na obrázku?  Tyto Pucle máme jako Pucle KIDS ve velikosti 24 a 48 dílků. Velikost hrací puzzle plochy je 26,4 x 18,1 cm (cca A4) a jsou zabalené v krásném tubusíku. Navíc vás v každém balení čeká omalovánka tohoto krásného motivu!  PUCLE KIDS MÁME JENOM JAK SAMOSTATNÉ PUZZLE BEZ RÁMEČKU.
  385,00 
 • Simona Čechová ilustrované puzzle Pucle

  Spižírna

  , , , , , , ,
  Dlouhé prázdniny u babičky a dědečka, záhadné půdy a spíže plné tajemství, které jsme přebádavali jako ti nejtajnějším agenti. Přesně tak si to pamatuje i naše Simona, která se s ilustrací "Spižírna" vrací do dětství, kdy rada objevovala zákoutí domu její babičky, sklep, půdu, spíž, kde měla její babička schované všechny dobroty a krabice s "poklady", kde dědeček dělal víno a medovinu a potají ji dával ochutnávat. A co vy, měli jste i vy taková tajemná a dobrodružná zákoutí, ve kterých žádná krabice jako tajný poklad nezůstala neprobádaná? Vklouzněte s námi do puzzle skládačky v "spižírne" u třech mlsných kamarádů. Co všechno se nachází ve velké dřevěné polici ve sklepě a kolik hrnců je schovaných na obrázku? 
  715,00 1 150,00