Rám na puzzle

Máte doma naše puzzle bez rámu v rozměrech 47 x 33 cm a toužíte se nejen s nimi hrát, ale je i obdivovat na stěně? Není nic lehčí! K Pucle bez rámu si můžete jednoduše doobjednat masivní bukový rámeček, který ručně a s láskou vyrobil náš pán truhlář. A víte co? Tento rámeček bude sedět i na jiné puzzle velikosti 47 x 33 cm, které možná máte doma. Kromě Pucle rámečku máme v nabídce i další rámečky jiných velikostí.

Filters

Showing all 2 products

30/60/All

Sort By
Please add widgets to the WooCommerce Filters widget area in Appearance > Widgets
 • Drevený rám na puzzle

  Dřevěný rám / 47 x 66 cm

  Máte doma jakékoliv puzzle s hrací plochou 47 x 66 cm (obvykle to bývají 1 000 ks puzzle) a chtěli byste si je pověsit na zeď stejným principem, jak fungují naše ilustrované Pucle, které se nemusí lepit? Díky tomuto dřevěnému rámu puzzle po sestavení nemusíte lepit, ale prostě je do rámečku zavřete. Puzzle můžete pověsit kamkoli jako doplněk a díky důmyslnému patentu si rám můžete kdykoliv rozložit a puzzle opět rozložit. Jak věčnou skladačku. V tubusovém balení naleznete recyklovanou podložku pod puzzle, na čtyři části rozložitelný rám, ochrannou fólii na puzzle a návod pro bystré skladače.
  1 030,00 
 • Drevený rám na puzzle

  Dřevěný rám na Pucle / 47 x 33 cm

  Máte naše pucle bez rámečku a chtěli byste si je pověsit na zeď? Co takto si je zasadit do krásneho dřevěného rámečku z bukového masivu, který pro nás, ale i pro vás ručně vyrábí náš pan tesař. Tento rámeček sedí ke všem Pucle s rozměrem 47 x 33 cm. TENTO DŘEVĚNÝ RÁM SEDÍ NA VŠECHNY PUZZLE, KTERÉ JSTE U NÁS ZAKOUPILI V KRABIČCE NEBO TUBUSÍKU (kromě puzzle od Marie Čorejové - DRUHÉ SLUNCE).  V tubusovém balení naleznete recyklovanou podložku pod puzzle, na čtyři části rozložitelný rám, ochrannou fólii na puzzle a návod pro bystré skladače. Tento rám vám samozřejmě bude sedět i na jiné puzzle, které máte doma a jsou v rozměru 47 x 33 cm.
  775,00