48 dílků puzzle

Víte o tom, že skládání PUZZLE rozvíjí u dětí kreativitu a má výborný vliv na vývoj mozku?

Umělecky ilustrované pucle navíc vzdělávají, jsou mysl cybrící hračkou a způsobují tu největší radost. Vyzkoušejte pucle KIDS s 48 dílky. Velikost hrací puzzle plochy je 26,4 x 18,1 cm (cca A4) a jsou zabalené v krásném tubusíku. Pucle s Mellow v sobě ukrývají i milý přívěsek s motivem zvířátka na obrázku.

Doporučujeme pro děti od 3,5 – 5 let. Všechny puzzle jsou ilustrovaný šikovnými umělci.

Filters

Showing all 4 products

30/60/All

Sort By
Please add widgets to the WooCommerce Filters widget area in Appearance > Widgets
 • Lišák Hudebník

  , ,
  Bum! Bum! Bum! I vy to slyšíte? Nic se nebojte, to jen náš Lišák Hudebník dává každému vědět, jak hezky umí hrát na buben. Rozhodl se, že si nacvičí novou lesní písničku a předvede ji jeho kamarádům Medvědovi a Jezevci. Co myslíte, povede se mu to? Líbí se vám náš lišák? Vymyslete si i vy k němu váš příběh a určitě nám ho pošlete :) Představujeme vám naši nejoblíbenější a nejhravějším spolupráci Pucle + Mellow! Tyto puzzle vznikly proto, že i my se rádi hrajeme a rádi vymýšlíme nové projekty. V balení proto kromě puzzle najdete i milý přívěsek a pytlík s motivem obrázku. Tyto puzzle zaručeně potěší každého - malého či velkého! Tyto krásné Pucle KIDS máme s 24 nebo 48 dílky puzzle pro každého malého skladače v zácviku. Velikost hrací puzzle plochy je 26,4 x 18,1 cm (cca A4) a jsou zabalené v krásném tubusu spolu s přívěskem a sáčkem. Pucle KIDS MÁME JENOM JAK SAMOSTATNÉ PUZZLE BEZ RÁMEČKU. Pokud potřebujete při skládání pomoc, tu jsi můžete stáhnout 24 a 48 dílků skladací vzor, který si doma vytlačíte a děti můžou na ně puzzle jednoduše přikládat :)
  550,00 
 • Jezevec Zvědavec

  , ,
  Si zvědavý jako jezevec! Je to tak? Nebo se toto přirovnání vztahuje k jiným zvířátkům? My jsme si zvolili jezevce, jehož familiárně voláme Miňo. Miňo kromě toho, že je neskutečně milý badatel, žije opravdu dobrodružným životem. V noci, když přijde ze školy (jezevci přece chodí do školy v noci!...  to je jasné!) se rád toulá lesem, odhaluje skrytá tajemství, artefakty zapomenuté časem a vymýšlí si příběhy, za které by se nestyděl ani samotný Jules Verne. Líbí se vám náš jezevec? Vymyslete si i vy k němu váš příběh a určitě nám ho pošlete :) Představujeme vám naši nejoblíbenější a nejhravějším spolupráci Pucle + Mellow! Tyto puzzle vznikly proto, že i my se rádi hrajeme a rádi vymýšlíme nové projekty. V balení proto kromě puzzle najdete i milý přívěsek a pytlík s motivem obrázku. Tyto puzzle zaručeně potěší každého - malého či velkého! Tyto krásné Pucle KIDS máme jako 24 nebo 48 dílkové puzzle pro každého malého skladače v zácviku. Velikost hrací puzzle plochy je 26,4 x 18,1 cm (cca A4) a jsou zabalené v krásném tubusu spolu s přívěskem a sáčkem. Pucle KIDS MÁME JENOM JAKO SAMOSTATNÉ PUZZLE BEZ RÁMEČKU. Pokud potřebujete při skládání pomoc, tu si můžete stáhnout 24 a 48 dílkový skládací vzor, který si doma vytlačíte a děti můžou na ně puzzle jednoducho přikládat :)
  550,00 
 • Lama Tea

  , ,
  Představujeme vám Lamu TEU, která nejraději ze všeho vymýšlí blázniviny :) Jméno dostala po Hedkiné babičce, která přežila část života na Kubě. Viděli jste už šťastnější a spokojenější lamu? My ne :) Naše Tea si obvykle brázdí pouště Mexika a nikdy nepohrdne zábavou. Miluje opuncie a tacos a na bonbóny ji nenalákáte! Je to velice hravá lama, líbí se jí barevné konfety, fazolky i puzzle. Má však nemotorné kopýtka, a při skládání se jí určitě sejde vaše pomoc!  Tyto krásné Pucle KIDS máme jako 24 nebo 48 dílkové puzzle pro každého malého skladače v zácviku. Velikost hrací puzzle plochy je 26,4 x 18,1 cm (cca A4) a jsou zabalené v krásném tubusíku. Pucle KIDS MÁME JENOM JAKO SAMOSTATNÉ PUZZLE BEZ RÁMEČKU. Pokud potřebujete při skládání pomoc, zde si můžete stáhnout 24 a 48 dílkový skládací vzor, ​​který si doma vytisknete a děti mohou na ně puzzle jednoduše přikládat :)
  385,00 
 • Pucle KIDS – Spižírna

  , ,
  Dlouhé prázdniny u babičky a dědečka, záhadné půdy a spíže plné tajemství, které jsme přebádavali jako ti nejtajnějším agenti. Přesně tak si to pamatuje i naše Simona, která se s ilustrací Spižírna vrací do dětství, kdy rada objevovala zákoutí domu její babičky. Do sklepu, na půdu či do spíže, kde měla její babička schované všechny dobroty a krabice s "poklady", kde dědeček dělal víno a medovinu a potají ji dával ochutnávat.  A co vy, měli jste i vy takové tajemné a dobrodružné zákoutí, ve kterých žádná krabice jako tajný poklad nezůstala neprobádaná? Vklouzněte s námi do puzzle skládačky v "spižírne" u třech mlsných kamarádů. Co všechno se nachází ve velké dřevěné polici ve sklepě a kolik hrnců je schovaných na obrázku?  Tyto Pucle máme jako Pucle KIDS ve velikosti 24 a 48 dílků. Velikost hrací puzzle plochy je 26,4 x 18,1 cm (cca A4) a jsou zabalené v krásném tubusíku. Navíc vás v každém balení čeká omalovánka tohoto krásného motivu!  PUCLE KIDS MÁME JENOM JAK SAMOSTATNÉ PUZZLE BEZ RÁMEČKU.
  385,00