Puzzle 1000 s rámem

Filters

Showing all 5 products

30/60/All

Sort By
Please add widgets to the WooCommerce Filters widget area in Appearance > Widgets
 • Není duhy bez deště

  , , , , ,
  Máme obrovskou radost, že vám můžeme přinést další spolupráci s Dominikou Žákovou. Toto dílo Dominika vytvořila speciálně na Pucle a původně vzniklo jako malba na karton v jejím typickém rukopise, plném barevných přechodů a pestré energie. Dominika o motivu říká: "Je to manifest optimismu a lásky k barvě, vytvořený během zvláštních časů korona krize. Není lehkosti bez potíží, není duhy bez deště a tak vznikly tyto Pucle - jako vyjádření životního postoje. "
  970,00 1 650,00 
 • Mapa snů

  , , , , ,
  Zakrývaly jste si i vy když jste byli malí oči a míhaly se vám za víčky tajemné černobílé sny? Netvořily tyto divné pohyby někdy až snovou mapu vymyšleného světa? Nebojte se a upusťte uzdu vaší fantazii s našimi puzzle s motivem od Dominiky Žákové a její Mapy snů. Mapa snů může být Rorschachovým testem, pohledem z vesmírné lodi, ponorky, mapou imaginárního světa či pohledem do mikroskopu. Nebo vším dohromady. A co vy, co v této mapě vidíte?
  970,00 1 650,00 
 • Sold out

  Pokojovky

  ,
  Rostliny jsou našimi tichými kamarády, kteří nám zkrášlují domovy, čistí vzduch a produkují kyslík. Rostliny na nás mají uklidňující účinek a příznivě ovlivňují naši mysl. Jsou našimi společníky a častokrát i důvěrníky. Kolik se jich schovává u vás? Dokážete je napočítat na jedné ruce nebo jste pěstováním Pokojovek absolutně podlehly? My jsme podlehli, a proto jsme se spojili s Kristýnou, která sama ve skleníku pomalu vyrůstala, aby pro vás nakreslila obrázek, který se krásně skládá,  a který současně i vzdělává. Možná i díky němu zjistíte, co vám roste na okně.
  970,00 1 650,00 
 • Draci

  , , ,
  Horka pominuly a vyprahlá země se chystá nabírat síly na příští sezónu. Od moře se konečně zvedá osvěžující vítr a přináší další příležitosti na zábavu na pobřeží. Draky! Kolik z nás měli a možná i stále mají tuto létající radost jako každoroční zábavu. Popustit o trošičku lanko, chytit ten správný vítr a vznášet majestátního tvora výš a výš k nebi. Jak naše představy.  Zažijte volnost i s těmito barevnými puzzle od Danky Olejníkové, dokonale připravené unést vás v plné síle do světa skládání, fantazie a barev. 
  970,00 1 650,00 
 • HAN illustration slovenské ilustrované puzzle

  Stadttraum 3

  , , ,
  Stadttraum je snové město, někde v Německu, no možná i ne. Naše Han vytvořila takových snových míst na ilustracích hned několik a Stadttraum 3 jsme se rozhodli přenesli i na puzzle. Sny jsou naší součástí, ve kterých nám mozek naznačuje kdeco, například i to, že se chce hrát. Při této ilustraci je to například s golfovými míčky, či želvami. Hrajte se i vy s našimi puzzle od Han, které jsou veliké, 1000 dílkové a jsou snem pro náročné skladače! Musíme dát Han za pravdu. Řekla, že Stadttraum 3 a Pucle jsou výborná kombinace v tom, že se obraz před vámi postupně vynoří tak, jako vzpomínka na sen. Tak pojďte snít s námi!
  970,00 1 650,00