Pro nejmenší skladače

Filters

Showing all 8 products

30/60/All

Sort By
Please add widgets to the WooCommerce Filters widget area in Appearance > Widgets
 • Lišák Hudebník

  , ,
  Bum! Bum! Bum! I vy to slyšíte? Nic se nebojte, to jen náš Lišák Hudebník dává každému vědět, jak hezky umí hrát na buben. Rozhodl se, že si nacvičí novou lesní písničku a předvede ji jeho kamarádům Medvědovi a Jezevci. Co myslíte, povede se mu to? Líbí se vám náš lišák? Vymyslete si i vy k němu váš příběh a určitě nám ho pošlete :) Představujeme vám naši nejoblíbenější a nejhravějším spolupráci Pucle + Mellow! Tyto puzzle vznikly proto, že i my se rádi hrajeme a rádi vymýšlíme nové projekty. V balení proto kromě puzzle najdete i milý přívěsek a pytlík s motivem obrázku. Tyto puzzle zaručeně potěší každého - malého či velkého! Tyto krásné Pucle KIDS máme s 24 nebo 48 dílky puzzle pro každého malého skladače v zácviku. Velikost hrací puzzle plochy je 26,4 x 18,1 cm (cca A4) a jsou zabalené v krásném tubusu spolu s přívěskem a sáčkem. Pucle KIDS MÁME JENOM JAK SAMOSTATNÉ PUZZLE BEZ RÁMEČKU. Pokud potřebujete při skládání pomoc, tu jsi můžete stáhnout 24 a 48 dílků skladací vzor, který si doma vytlačíte a děti můžou na ně puzzle jednoduše přikládat :)
  550,00 
 • Jezevec Zvědavec

  , ,
  Si zvědavý jako jezevec! Je to tak? Nebo se toto přirovnání vztahuje k jiným zvířátkům? My jsme si zvolili jezevce, jehož familiárně voláme Miňo. Miňo kromě toho, že je neskutečně milý badatel, žije opravdu dobrodružným životem. V noci, když přijde ze školy (jezevci přece chodí do školy v noci!...  to je jasné!) se rád toulá lesem, odhaluje skrytá tajemství, artefakty zapomenuté časem a vymýšlí si příběhy, za které by se nestyděl ani samotný Jules Verne. Líbí se vám náš jezevec? Vymyslete si i vy k němu váš příběh a určitě nám ho pošlete :) Představujeme vám naši nejoblíbenější a nejhravějším spolupráci Pucle + Mellow! Tyto puzzle vznikly proto, že i my se rádi hrajeme a rádi vymýšlíme nové projekty. V balení proto kromě puzzle najdete i milý přívěsek a pytlík s motivem obrázku. Tyto puzzle zaručeně potěší každého - malého či velkého! Tyto krásné Pucle KIDS máme jako 24 nebo 48 dílkové puzzle pro každého malého skladače v zácviku. Velikost hrací puzzle plochy je 26,4 x 18,1 cm (cca A4) a jsou zabalené v krásném tubusu spolu s přívěskem a sáčkem. Pucle KIDS MÁME JENOM JAKO SAMOSTATNÉ PUZZLE BEZ RÁMEČKU. Pokud potřebujete při skládání pomoc, tu si můžete stáhnout 24 a 48 dílkový skládací vzor, který si doma vytlačíte a děti můžou na ně puzzle jednoducho přikládat :)
  550,00 
 • Lama Tea

  , ,
  Představujeme vám Lamu TEU, která nejraději ze všeho vymýšlí blázniviny :) Jméno dostala po Hedkiné babičce, která přežila část života na Kubě. Viděli jste už šťastnější a spokojenější lamu? My ne :) Naše Tea si obvykle brázdí pouště Mexika a nikdy nepohrdne zábavou. Miluje opuncie a tacos a na bonbóny ji nenalákáte! Je to velice hravá lama, líbí se jí barevné konfety, fazolky i puzzle. Má však nemotorné kopýtka, a při skládání se jí určitě sejde vaše pomoc!  Tyto krásné Pucle KIDS máme jako 24 nebo 48 dílkové puzzle pro každého malého skladače v zácviku. Velikost hrací puzzle plochy je 26,4 x 18,1 cm (cca A4) a jsou zabalené v krásném tubusíku. Pucle KIDS MÁME JENOM JAKO SAMOSTATNÉ PUZZLE BEZ RÁMEČKU. Pokud potřebujete při skládání pomoc, zde si můžete stáhnout 24 a 48 dílkový skládací vzor, ​​který si doma vytisknete a děti mohou na ně puzzle jednoduše přikládat :)
  385,00 
 • Pojďme objevovat Slovensko

  , , , , ,
  Víte spočítat, kolik zvířátek se nám ukázalo na ilustrací? Které umíme najít na Slovensku nebo v Čechách a které jsou zahraniční? A co tento hrad, víte, kde na Slovensku se nachází? Objevujte s námi kouzelné Slovensko prostřednictvím ilustrace od Marie Nerádové - "Pojďme objevovat Slovensko", které vzniklo v rámci stejnojmenné knížky. Nejlepší na této skládačce je to, že po sestavení puzzle se můžete s motivem ještě velmi dlouho bavit, hádat, počítat nebo si vymýšlet příběhy. Tak co, jdete do toho s námi?
  1 150,00 
 • Co bylo dřív?

  , , , , , ,
  Co bylo dříve? Vejce nebo slepička? I vás občas trápí tato otázka? My se stále neumíme rozhodnout... možná se nám podaří vyřešit tuto záhadu při skládání našich puzzle. Zabavte se spolu se zvířaty z imaginární zahrádky Dominiky Šikulincové. Řešte záhady, trénujte mozek a skládejte si tuto úžasně hravou a barevnou ilustraci. Prosíte si Pucle s dřevěným rámem? Zvolte ve variantě "Vyberte rám" variantu "Puzzle s rámem" a navolte si počet dílků. Pokud si prosíte samotné puzzle, navolte si ve variantě "Vyberte rám" variantu "Samostatné puzzle" a také počet dílků. Puzzle mají vždy stejný rozměr hrací plochy, proto si k nim rámeček můžete kdykoliv doobjednat:)
  1 150,00 
 • Pucle KIDS – Spižírna

  , ,
  Dlouhé prázdniny u babičky a dědečka, záhadné půdy a spíže plné tajemství, které jsme přebádavali jako ti nejtajnějším agenti. Přesně tak si to pamatuje i naše Simona, která se s ilustrací Spižírna vrací do dětství, kdy rada objevovala zákoutí domu její babičky. Do sklepu, na půdu či do spíže, kde měla její babička schované všechny dobroty a krabice s "poklady", kde dědeček dělal víno a medovinu a potají ji dával ochutnávat.  A co vy, měli jste i vy takové tajemné a dobrodružné zákoutí, ve kterých žádná krabice jako tajný poklad nezůstala neprobádaná? Vklouzněte s námi do puzzle skládačky v "spižírne" u třech mlsných kamarádů. Co všechno se nachází ve velké dřevěné polici ve sklepě a kolik hrnců je schovaných na obrázku?  Tyto Pucle máme jako Pucle KIDS ve velikosti 24 a 48 dílků. Velikost hrací puzzle plochy je 26,4 x 18,1 cm (cca A4) a jsou zabalené v krásném tubusíku. Navíc vás v každém balení čeká omalovánka tohoto krásného motivu!  PUCLE KIDS MÁME JENOM JAK SAMOSTATNÉ PUZZLE BEZ RÁMEČKU.
  385,00 
 • Simona Čechová ilustrované puzzle Pucle

  Spižírna

  , , , , , , ,
  Dlouhé prázdniny u babičky a dědečka, záhadné půdy a spíže plné tajemství, které jsme přebádavali jako ti nejtajnějším agenti. Přesně tak si to pamatuje i naše Simona, která se s ilustrací "Spižírna" vrací do dětství, kdy rada objevovala zákoutí domu její babičky, sklep, půdu, spíž, kde měla její babička schované všechny dobroty a krabice s "poklady", kde dědeček dělal víno a medovinu a potají ji dával ochutnávat. A co vy, měli jste i vy taková tajemná a dobrodružná zákoutí, ve kterých žádná krabice jako tajný poklad nezůstala neprobádaná? Vklouzněte s námi do puzzle skládačky v "spižírne" u třech mlsných kamarádů. Co všechno se nachází ve velké dřevěné polici ve sklepě a kolik hrnců je schovaných na obrázku? 
  715,00 1 150,00 
 • Zuzana Bartová ilustrované puzzle Pucle

  Jarní Zahrada

  , , , , , , ,
  Tento malý schoulený ježek by se už měl probudit ze zimního spánku, aby si všiml všechnu zeleninku a ovoce, které kolem něj létají! Puzzle od Zuzany Bartové jsou nejen strašně super na skládání, ale ti menší se při nich dokáží naučit i názvy létajících dobrůtek. Výborně funguje v dětských pokojích a když se budete chtít ještě více hrát, rám si můžete natřít například na hráškově zelenou barvu. Na Pucle máme od Zuzany obrázek Jarní zahrada. Zuzana vytvořila ilustraci i se skrytým naučným záměrem pro nejmenší a po vyskládání Pucle si mohou pojmenovat všechny plody a zvířátka na obrázku.
  715,00 1 150,00